ruben electric est   eng   
ETTEVÕTTEST TOOTED JA TEENUSED KONTAKT
 
  KAABLIKAITSE PLAADID   
print  
KAABLITE JA ÕHULIINIDE PAIGALDAMISSEADMED JA ABIVAHENDID
KAABLIKLAMBRID
KAABLIKAITSE PLAADID
KÕRGEPINGEKAABLITE KOORMUSARVUTUSE TARKVARA

KAABLIKAITSE PLAADID


Kui kaablite kaitsele esitatakse kõige kõrgemaid nõudeid.

Kesk- ja kõrgepinge maakaablitele (ja mitte ainult nendele), kus ohutus ja kaablite kaitse on äärmiselt vajalik, pakume teile Electroplast® väga tugevaid kaablikaitse plaate, mis on valmistatud kõrgkvaliteetsest mustast polüetüleeni segust.

Löögikindlaid kaablikaitse plaate saab käsitsi ja väga lihtsalt paigaldada ning neid on võimalik toota erinevate, teile sobivate, mõõtmetega.

Kaablikaitse plaate kasutatakse lisaks elektrikaablite kaitsmisele ka torusüsteemides, kaugkütte ja veetorustike kaitseks.

Eelised

  • Löögikindel materjal, mis vastab ka kõige kõrgematele nõuetele
  • Lihtne ja kiire paigaldus, mis teostatakse käsitsi
  • Valmistatakse teile sobivates mõõtmetes
  • Valmistatakse teile sobiva värvi lahendusega

Mõõdud ja värvid

Kaablikaitse plaadid valmistame teile vastavalt teie poolt soovitud mõõtudele. Vastavalt vajadusele võime plaadid varustada ka ühendusaukudega, mis võimaldab plaadid üksteisega kiiresti ja hõlpsasti ühtseks tervikuks siduda, kasutades selleks ühendus tihvti.

Plaadi laius võib olla alates 100 mm kuni 1200 mm. Plaadi paksus võib olla alates 6 mm kuni 18 mm. Kui soovite, võime plaadid varustada pealmise kihiga. Värvivalikus on punane, roheline, kollane ja sinine värv. Samuti on plaate võimalik varustada hoiatustekstiga.

 
copyrighted